top of page

Najem długoterminowy

Najem długoterminowy

To bardziej elastyczna i tańsza forma finansowania niż leasing. W cenie miesięcznej raty wliczone jest ubezpieczenie AC, OC oraz naprawy, serwis oraz zakup, wymianę i przechowywanie opon zimowych. Masz zatem święty spokój i nie musisz martwić się o przedłużenie ubezpieczenia oraz nieprzewidziane koszty. 

Okres najmu 
Korzyści podatkowe

Umowa wynajmu długoterminowego wynosi od 6 do 36 miesięcy. Po tym czasie auto możesz zwrócić, wykupić bądź odnowić kontrakt i wybrać nowy samochód.

Odliczenie podatku VAT zależy od przyjętej metody użytkowania aut. W przypadku auta o wartości nieprzekraczającej 150 tys. zł całość raty możesz zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu i Twoja firma może z tego tytułu dokonywać odpisów podatkowych ( gdy wartość samochodu jest wyższa, niż 150 tys. zł, koszt wylicza się proporcjonalnie.)

Nie musisz zajmować się kontrolowaniem czynności związanych z serwisowaniem, zakupem ubezpieczenia czy rejestracji auta. Twoja rata zawiera wszystkie koszty związane z samochodem, a więc nie tylko finansowanie pojazdu, ale również jego kompleksową obsługę serwisową i administracyjną. 

Pełna obsługa zewnętrzna
Fachowe doradztwo

Wynajem długoterminowy to usługa uszyta na miarę Twoich potrzeb.

Z przyjemnością pomożemy wybrać Twój wymarzony samochód spośród gamy marek dostępnych na polskim rynku - niezależnie od jego wartości, klasy czy też wyposażenia. 

Brak obciążenia
zdolności kredytowej

Wartość samochodu użytkowanego w najmie długoterminowym nie jest zaliczana do Twojego majątku. Zyskujesz zatem większą swobodę, płynność finansową oraz zdolność kredytową własnej firmy, dzięki czemu możesz w większym stopniu rozwijać i inwestować w swoją działalność.

Otwieranie drzwi samochodu
Masz pytania?
Napisz do nas!
bottom of page